Otobüs İlaçlama

Yıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değilYıldız etkin değil
 
Gaziantep Otobüs İlaçlama

Günde sürekli müşteri alan otobüsler, okul servisleri, beldiye otobüsleri tozlar ile zeminde çok sayıda haşere grubunu bulundurur. Bunlar zaman içerisinde görüntü kirliliğine, salgın hastalıklara neden olurlar. Sürekli olarak otobüslerinizi yıkatmanız, temizletmeniz gerekebilir. Aynı zamanda haşere grupları birçok alana yumurtalarını bırakırlar. Otobüslerde sıcak oldukları için bu canlılar için çok elverişlidir.

Büyük firmaların uzun yolculuklarında haşereler istenmeyen rahatsızlıklar verirler. Bunlar arasında en önemlisi kaşınmalar ve alerjidir. Bu nedenle müşteri kayıpları yaşanabilir. Ekol İlaçlama Servisi otobüsleri, minibüsleri garantili olarak ilaçlar.

Bu ilaçlamayı birçok ilaçlama firması verir. Fakat etkileri ve yöntemleri firmalar arasında değişmektedir. Bizim ilaçlama firmamız uzman ekipler ile çalıştığı için sizlere her zaman kesin çözümler sunarlar. İlaçlama yapmadan önce otobüsler kontrol edilerek gerekli yöntemler uygulanır. Bunların yanı sıra müşteri memnuniyeti, uygun maliyet, teknolojik yöntemler, teşhis, tehlikelere karşı uyarma ilaçlama firmamızda mevcuttur. İlaçlama yapılırken bazı ilaçlar insan sağlığına etki edebilir. Biz tüm bunları düşünerek bakanlık onaylı ilaçlar ile kısa sürede ilaçlama yapmaktayız.

Yetkisiz, deneyimsiz ilaçlama firmaların otobüs ilaçlama hizmeti insan sağlığına etki etmektedir. Diğer ilaçlama firmalarına bakacak olursak bazı yöntemleri hem teknolojik yönde kullanmazlar hem de istenilen sonuçları vermezler. Buda kesin ilaçlama yapılmadığını gösterir. Aynı zamanda sizlere yüksek maliyetler sundukları için zor durumlar ile karşılaşabilirsiniz.

Otobüs ilaçlama hizmetini ilaçlama firmamızdan almak istiyorsanız uzman ekiplerimiz ile gerekli iletişimi sağlayabilirsiniz. böylelikle otobüsleriniz daha sağlıklı alanlara dönüşür ve sizde müşterileriniz için müşteri memnuniyeti sağlamış olursunuz.

Mücahitler Mah. 9 nolu Cadde Gümüşburun İş Merkezi Kat:1 Daire:2 Şehitkamil Gaziantep

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Hizmet Hattımız: 0342 323 24 20

Ekol İlaçlama İletişim Telefonları
Gaziantep İlaçlama Firması
Akademik danışmanlar desteğinde açık ve kapalı tüm alanlarda
Sahasında uzman kişiler kontrolünde,
Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip tecrübeli ve yetişmiş elemanlarla,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü)'nün öngördügü Sağlık Bakanlığı'nın onadığı metod ve pestisidlerle,
Teknik kapasite yüksek ekipmanlarla,
Haşereleri kontrol altına alırken çevreyi de koruyan bir anlayışla hizmet sunuyoruz.

Adresimiz

Mücahitler Mah. 9 nolu Cadde Gümüşburun İş Merkezi Kat:1 Daire:2

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

© 2019 Ekol İlaçlama | Tüm Hakları Saklıdır