Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer böceği (Alman hamam böceği) (0.5-1 cm boyunda, kahveregi , en hızlı üreyen hamam böceğidir. Kalorifer böceğinin bıraktığı bir pakette 40-48 civarında yumurta vardır. Bir dişi kalorifer böceği yılda 30.000'i bulan sayıya ulaşabilir. Kalorifer böceğinin ömrü bir yıldır.Kalorifer böcekleri çok pistirler ve her şeyi yerler. Kalorifer böcekleri her pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Kalorifer böcekleri gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktiftirler. Kalorifer böceklerinin evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyodur. Kalorifer böcekleri marketten ufak bir poşet içinde veya bir yumurta paketinde evinize gelebilir.

Kalorifer Böceği ilaçlamada Ekol İlaçlama uzman personeliyle 7/24 sizlere hizmete vermektedir. Tel: 0342 323 24 20

Kalorifer böcekleri Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, allerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.

Kullanılan mekan temizse sakinlerin dikkatli olması, ilk böcek geldiğinde ise o dairenin veya mekanın böcek yayılmadan ilaçlatılması gerekir. Çoğalmaları ancak potansiyel yuva, barınakların belirlenmesi ve doğru uygulama yöntemlerinin kullanılması yoluyla engellenebileceğinden, Uysal Group Mühendislik&Danışmanlık gibi yasal ve profesyonel bir firmadan hizmet alınması gereklidir. Kalorifer böceği ile mücadele bizim işimiz. Arayın sizlere garantili ve ekonomik çözümler sunalım. Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları için firmamızla irtibata geçiniz.

Kalorifer böceği açıkta bulunan her türlü yiyeceği, ölmüş haşere ve böcekleri tüketirler.Kalorifer böceği beslenmesini genellikle gece yapar.

Kalorifer böceği doğada ormanlık alanlarda nemli ortamlarda bulunur.Evimizde ise kalorifer böceği lavabo altlarında, evin mutfağında, evin bodrumunda, çatı katlarında hatta yatak odalarına kadar her mekanda bulunurlar.Kalorifer böceği nem ve sıcağın olduğu her yerde yaşar.Kalorifer böceğinin evde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyodur.

Kalorifer böcekleri yumurta ile çoğalırlar. Kalorifer böceği ömründe 1 defa çiftleşir. Kalorifer böceği bu çiftleşmeden sonra her yıl 4- 5 defa yumurta bırakır ve her defasında yüzlerce yumurta bırakırlar. Kalorifer böceği yumurtasını evlerde kuytu yerlere, duvarlardaki yarık ve çatlaklara bırakır. Kalorifer böceği yavrusu yumurtadan yaklaşık 18 - 21 gün sonra çıkar ve bu yüzden çok çabuk çoğalırlar.

Kalorifer böcekleri yaklaşık iki yıl yaşarlar. Kalorifer böcekleri sürekli ürediği için ortamda sürekli yavru olur. Kalorifer böceklerinin yaşam koşulları ve mücadele yöntemleri Kalorifer böceğinin ömrünü belirler.

Kalorifer Böceği ilaçlamada Ekol İlaçlama uzman personeliyle 7/24 sizlere hizmete vermektedir. Tel: 0342 323 24 20

Yaşam koşulları ne olursa olsun Kalorifer böceğine ister yaz ister kış her an rastlanılabilir. Kalorifer böceği görüldüğü zaman mutlaka ilaçlama şirketimize müracaat ediniz. Biz Uysal ilaçlama olarak sizlere böceksiz rahat bir yaşam ortamı sunmak için buradayız. Kalorifer Böceği İlaçlama hizmetinde 7/24 sizlerleyiz.

Kalorifer böceği kan ile beslenmediği için herhangi bir şekilde insanı ısırmazlar. kalorifer böceği vücudundaki algılayıcılar ile insanın nefes alışından tutunda hareketlerine kadar her şeyi algılarlar ve bunu tehlikeli olarak görürler bu bakımdan insana pek yaklaşmazlar.Kalorifer böceği insana birçok hastalık bulaştırdığı için mutlaka bu kalorifer böceği ile mücadele edilmeli.

Kalorifer böceği ilaçlamada böceğin yoğunluğuna bağlı olarak farklı ilaçlar kullanılır. Kalorifer böceği yoğunluğu az ise jel ilaçlar kullanılır. Fakat kalorifer böceği çok yoğun ise sıvı ilaçlar kullanılarak bu haşereye kesin çözüm sunulur.

Kalorifer Böceği ilaçlamada Ekol İlaçlama uzman personeliyle 7/24 sizlere hizmete vermektedir. Tel: 0342 323 24 20

Gaziantep Haşere İlaçlama Servisi

Ekol İlaçlama endüstriyel tesisler, gıda üretimi ve depolama tesisleri, hastaneler, klinikler, okullar, büyük ofis binaları, perakende satış noktaları, lokantalar ve daireleri ilaçlamak adına Gaziantep'te kurulmuş bir firmadır.

Ekol İlaçlama haşereyle mücadele şirketi olarak, zararlıları engelleme, kontrol etme ve çevre sağlığı alanında faaliyet gösteren bir hizmet şirketi olup verdiği hizmetlerin kalitesi, sürekliliği ve etkin servisi ile tanımlamaktadır..

Tel: 0342 323 24 20
Gaziantep İlaçlama Firması
Akademik danışmanlar desteğinde açık ve kapalı tüm alanlarda
Sahasında uzman kişiler kontrolünde,
Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip tecrübeli ve yetişmiş elemanlarla,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü)'nün öngördügü Sağlık Bakanlığı'nın onadığı metod ve pestisidlerle,
Teknik kapasite yüksek ekipmanlarla,
Haşereleri kontrol altına alırken çevreyi de koruyan bir anlayışla hizmet sunuyoruz.
Ekol İlaçlama İletişim Telefonları
Donanımlı Profesyonel Bir Firmayız

Donanımlı Profesyonel Bir Firmayız

Evinizi veya işyerinizi ilaçlamada profesyonel bir firmayı tercih ediniz. İlaçlama işini ciddiye alın. Ruhsatı olmayan firmalara...

Misyonumuz

Misyonumuz

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlayarak ve değerlendirerek, onlara en doğru kanallardan en uygun...

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Bir hizmet sektörü olan ilaçlama sektöründe kalite, çevre ve emniyet bilinci ile tüm işlerimizi ilk seferde...

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Gaziantep’de ve çevre illerinde yaygın, güvenilir ve aynı kalitede hizmet sunan, herkesin ve her kesimin güvenle...

Neden Ekol İlaçlama

Neden Ekol İlaçlama

Gaziantep ve ilçlerinde ekonomik fiyatlara garantili, sağlığınızı tehlikeye atmadan hizmet veriyoruz. Ekol İlaçlama haşereyle mücadele şirketi olarak,...

Firma Profili

Firma Profili

Ziraat Müh. Serap Çapan ve Mahir Çapan 8 yıl Bayer'de çalıştıktan sonra 22.01.2013 tarihinde tecrübeleri birleştirerek...

İlaçlama Yöntemleri

Jel İlaçlama Yöntemi

Jel ilaçlama yöntemi ile kapı ve pencereleri kapatmadan, evcil hayvanlara zarar vermeden ev ve ofisleri...

Kokulu İlaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama yapılmalıdır. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır....

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlama bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek...

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Salgın hastalıklarla savaşabilmek için hastalık yapıcı özelliğe sahip organizma ve virüslerin yok edilmesi veya etkisiz...

Adresimiz

Mücahitler Mah. 9 nolu Cadde Gümüşburun İş Merkezi Kat:1 Daire:2

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.