Gaziantep İlaçlama

Gaziantep'in En Profesyonel İlaçlama Servisi

Eğitimini aldığımız bilgiyi 2013 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile birleştirerek halk sağlığını korumak için Gaziantep'te ilaçlama hizmeti veriyoruz. Halk sağlığını tehdit eden kemirgenler, zararlılar ve böceklerle etkin denetim ve mücadele imkanlarını geliştirerek ilaçlama alanında Gazianteplilere en iyi hizmeti sunuyoruz. Müşterilerimize daha sağlıklı, daha yaşanabilir alanlar sağlamayı öncelikli hedef olarak görüyoruz.

Ekol İlaçlama 15 yıldan beri ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Haşere kontrolü, zararlılarla mücadele konusunda akademik eğitime sahip Veteriner ve Ziraat mühendisleriyle birlikte alanında yetkin personelleriyle ilaçlama hizmeti vermeye devam etmektedir.

Our mission

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, kapatmanıza gerek yoktur.
Our vision

Kokulu İlaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama yapılmalıdır. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır.
Gaziantep Böcek İlaçlama, kapalı ve açık mekanlarda pest kontrol mücadelesi yapmaktadır. Bünyesindeki Ziraat Mühendisleri ile almış olduğu eğitim ve edindiği sektör tecrübesini ileri teknoloji ürünü cihazlarıyla destekleyip, müşterilerimine en iyi hizmeti sunan lider firmadır.

Online Analiz Raporu

Müşterilerine İlaçlama Sonrası

7/24 Online İlaçlama Analiz Raporları Veren

Donanımlı İlaçlama Firmasıyız

Tüm haşere ve böcekler için uygun fiyatlı, kaliteli, bakanlık onaylı, garantili ve uzman ilaçlama servisi.

Adresimiz

Mücahitler Mah. 9 nolu Cadde Gümüşburun İş Merkezi Kat:1 Daire:2

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.