Nurdağı İlaçlama Servisi

Nurdağı İlaçlama Servisi, Gaziantep ve ilçelerinde işletmelere ve konutlara periyodik pest kontrol hizmeti sunmaktadır. Dezenfeksiyon servisimiz, uzman veteriner hekim ve pest kontrol uygulayıcı personelleriyle verilmektedir. Uluslararası kalite yönetim sistemine uygun olarak işletmeniz için pest kontrol uygulama hizmeti talep edebilirsiniz. İlaçlama ve dezenfekte işlem sonuçları, yapılan çalışmalarla beraber belgelendirilip tarafınıza sunulmaktadır.

Gaziantep pest kontrol firmaları arasında yılların birikimi ve sertifikalı ekip ile çalışmaktayız. Yapılan tüm pest kontrol çalışmalar, e- platformumuza anında yüklenmektedir. Pest Kontrol belgelerinizi dijital platformumuzdan istediğiniz her an görebilir, çıktısını alabilirsiniz.

Düzenli ve Sürekli olarak Entegre Zararlı Yönetimi – PEST Kontrol Hizmeti Verdiğimiz Alanlar; Kamu kuruluşları, kurumsal firmalar, fabrikalar AVM ve işhanları, gıda üretim yerleri, bireysel işletmeler, otobüs firmaları, ibadethaneler

İnsan sağlığına doğrudan veya dolaylı zarar veren canlılarla mücadele konusunda Gaziantep ve çevre illerde yüzlerce referansa sahip kurumsal firmayız. Pest kontrol işi bilen teknik ekip ile yapılmalıdır. Biyosidal ilaçlama hizmeti profesyonel sertifikalı ekip gözetiminde yapılmalıdır. Aksi takdirde yaşam alanları veya çalışma alanlarında insan sağlığını tehlikeye atacak sonuçlarla karşılaşabilirsiniz

Ekol İlaçlama, Gaziantep ve ilçelerinde 15 yıllık birikimi ile en donanımlı ilaçlama firmasıdır. Kamu kuruluşları, kurumsal firmalar, ev, ofis gibi yaşama alanları firmamız tarafından ilaçlanarak zararlılardan temizlenir. firmamız salgın hastalıklara karşı dezenfekte işlemlerini yaparak çalışma alanlarını virüslerden arındırır. Ekol İlaçlama

Nurdağı İlçesinde her türlü haşere ve fare sorunlarınıza servisimiz vardır.

Unutmayalım ;"DOĞRU İLAÇ" , "DOĞRU UYGULAMA" ve "UYGULAMADA SÜREKLİLİK" haşere mücadelesinin temel koşullarındandır.

Nurdağı İlaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla ziraat mühendisi personellerimizle ilaçlama hizmetini gerçekleştirir. Gaziantep ve çevre illerde yüzlerce referansa sahip profesyonel bir firma yapısına sahibiz. İlaçlama ve dezenfeksiyon uygulama işini uzman personellerimizle çok iyi yaptığımıza inanıyoruz.

Uygun fiyat ve eksiksiz hizmet anlayışımızla her semte 24 Saat servisimiz vardır.

Mücahitler Mah. 52052 nolu Sokak No:9D
Şehitkamil / Gaziantep
e-mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Hizmet Hattı: 0342 323 24 20

Nurdağı İlaçlama Servisi

  •  

Gaziantep İlaçlama Servisi olarak zararlılardan kurtulmak için firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar. Her tür bilgi ve sorularınız için iletişim kanallarından bize ulaşabilirsiniz.