Gaziantep Pest Kontrol

Gaziantep'in En Profesyonel İlaçlama Servisi

Eğitimini aldığımız bilgiyi 2013 yılından bu yana edindiğimiz tecrübe ile birleştirerek halk sağlığını korumak için Gaziantep'te pest kontrol hizmeti veriyoruz. İnsan sağlığını tehdit eden açık ve kapalı alanlarda zararlılara karşı etkin ilaçlama yapıyoruz Pest Kontrol Sistemleri üzerine eğitimli personellerle Gazianteplilere en iyi hizmeti sunuyoruz. Haşer kontrol uygulamaları ile daha sağlıklı, daha yaşanabilir alanlar sağlamayı öncelikli hedef olarak görüyoruz.

Firmamız uzun yıldan beri ilaçlama sektöründe faaliyet göstermektedir. Haşere kontrolü, zararlılarla mücadele konusunda akademik eğitime sahip veteriner ve ziraat mühendisleriyle birlikte alanında yetkin personelleriyle pest kontrol hizmeti vermeye devam etmektedir.

Our mission

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. Bu ilaçlamada mekanınızdan ayrılmanıza, kapatmanıza gerek yoktur.
Our vision

Kokulu İlaçlama

Haşerelerin yoğun olarak görüldüğü yerlerde kokulu ilaçlama yapılmalıdır. Kokulu ilaçlama sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır.

Profesyonel Pest Kontrol Hizmetleri

Gaziantep Böcek İlaçlama, kapalı ve açık mekanlarda pest kontrol mücadelesi yapmaktadır. Bünyesindeki Ziraat Mühendisleri ile almış olduğu eğitim ve edindiği sektör tecrübesini ileri teknoloji ürünü cihazlarıyla destekleyip, müşterilerine en iyi hizmeti sunan lider firmadır.

Pest Kontrol Raporu

Müşterilerine İlaçlama Sonrası

7/24 Online Pest Kontrol Raporları Veren

Lider İlaçlama Firmasıyız

Tüm haşere ve böcekler için uygun fiyatlı, kaliteli, bakanlık onaylı, garantili ve uzman ilaçlama servisi.