Kalite Politikamız

Bir hizmet sektörü olan ilaçlama sektöründe kalite, çevre ve emniyet bilinci ile tüm işlerimizi ilk seferde hatasız zamanında müşterilerimizi düşünerek en düşük maliyetle sürekli iyileştirerek tüm çalışanlarımızın da süreçlere katarak çağın gereklerine uygun şekilde müşteri odaklı hizmet anlayışını bir felsefe ve yaşam biçimi olarak gerçekleştirmektir.

Kullandığımız İlaçlar Sağlık Bakanlığı ve Dünya Sağlık Örgütü (WHO) Tarafından Onaylıdır. İlaçlama ve Dezenfekte işlemlerinde insan sağlığını tehdit edecek hiçbir kimyevi katkı maddesi kullanmamaktayız.

Akademik danışmanlar desteğinde açık ve kapalı tüm alanlarda Sahasında uzman kişiler kontrolünde,Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip tecrübeli ve yetişmiş elemanlarla, WHO (Dünya Sağlık Örgütü)'nün öngördügü Sağlık Bakanlığı'nın onadığı metod ve pestisidlerle, Teknik kapasite yüksek ekipmanlarla, Haşereleri kontrol altına alırken çevreyi de koruyan bir anlayışla hizmet sunuyoruz.

Bir sonraki makalemizde Neden Ekol İlaçlama konu başlığımızla firmamızı tanıtmaya çalıştık. ekol ilaçlama

Tags

Adresimiz

Mücahitler Mah. 52052 nolu Sokak No:9D

Şehitkamil / Gaziantep

Tel: 0342 323 24 20

Cep: 0507 484 08 12

Cep: 0532 012 67 55

Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.