Kalorifer Böceği İlaçlama

kalorifer böceği ilaçlama

Kalorifer böceği (Alman hamam böceği) (0.5-1 cm boyunda, kahveregi , en hızlı üreyen hamam böceğidir. Kalorifer böceğinin bıraktığı bir pakette 40-48 civarında yumurta vardır. Bir dişi kalorifer böceği yılda 30.000'i bulan sayıya ulaşabilir. Kalorifer böceğinin ömrü bir yıldır.Kalorifer böcekleri çok pistirler ve her şeyi yerler. Kalorifer böcekleri her pisliği, mikrobu taşır ve bulaştırırlar. Kalorifer böcekleri gıda, su ve sıcağa ihtiyacından dolayı insan olan her yerde aktiftirler. Kalorifer böceklerinin evlerde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyodur. Kalorifer böcekleri marketten ufak bir poşet içinde veya bir yumurta paketinde evinize gelebilir.

Kalorifer Böceği ilaçlamada Ekol İlaçlama uzman personeliyle 7/24 sizlere hizmete vermektedir. Tel: 0342 323 24 20

Kalorifer böcekleri Dizanteri, gıda zehirlenmeleri, Verem, Gastroenteritis, Antrax, Pnomoni, Hepatit, Mantar hastalıkları, Astım, allerjik reaksiyon gibi çeşitli hastalık mikroplarını taşır ve bulaştırırlar.

Kalorifer böcekleri, evlerde, işyerlerinde ve diğer kapalı alanlarda yaygın olarak bulunan zararlı böcek türlerindendir.

Kullanılan mekan temizse sakinlerin dikkatli olması, ilk böcek geldiğinde ise o dairenin veya mekanın böcek yayılmadan ilaçlatılması gerekir. Çoğalmaları ancak potansiyel yuva, barınakların belirlenmesi ve doğru uygulama yöntemlerinin kullanılması yoluyla engellenebileceğinden, Uysal Group Mühendislik&Danışmanlık gibi yasal ve profesyonel bir firmadan hizmet alınması gereklidir. Kalorifer böceği ile mücadele bizim işimiz. Arayın sizlere garantili ve ekonomik çözümler sunalım. Kalorifer böceği ilaçlama fiyatları için firmamızla irtibata geçiniz.

Kalorifer böceği açıkta bulunan her türlü yiyeceği, ölmüş haşere ve böcekleri tüketirler.Kalorifer böceği beslenmesini genellikle gece yapar.

Kalorifer böceği doğada ormanlık alanlarda nemli ortamlarda bulunur.Evimizde ise kalorifer böceği lavabo altlarında, evin mutfağında, evin bodrumunda, çatı katlarında hatta yatak odalarına kadar her mekanda bulunurlar.Kalorifer böceği nem ve sıcağın olduğu her yerde yaşar.Kalorifer böceğinin evde ilk yerleşeceği yer mutfak ve banyodur.

Kalorifer böcekleri yumurta ile çoğalırlar. Kalorifer böceği ömründe 1 defa çiftleşir. Kalorifer böceği bu çiftleşmeden sonra her yıl 4- 5 defa yumurta bırakır ve her defasında yüzlerce yumurta bırakırlar. Kalorifer böceği yumurtasını evlerde kuytu yerlere, duvarlardaki yarık ve çatlaklara bırakır. Kalorifer böceği yavrusu yumurtadan yaklaşık 18 - 21 gün sonra çıkar ve bu yüzden çok çabuk çoğalırlar.

Kalorifer böcekleri yaklaşık iki yıl yaşarlar. Kalorifer böcekleri sürekli ürediği için ortamda sürekli yavru olur. Kalorifer böceklerinin yaşam koşulları ve mücadele yöntemleri Kalorifer böceğinin ömrünü belirler.

Kalorifer Böceği ilaçlamada Ekol İlaçlama uzman personeliyle 7/24 sizlere hizmete vermektedir.

Gaziantep Kalorifer Böceği İlaçlama hizmeti almak için 0342 323 24 20 ve 0532 012 67 55 iletişimi hatlarımızı kullanabilirsiniz. 

Yaşam koşulları ne olursa olsun Kalorifer böceğine ister yaz ister kış her an rastlanılabilir. Kalorifer böceği görüldüğü zaman mutlaka ilaçlama şirketimize müracaat ediniz. Biz Uysal ilaçlama olarak sizlere böceksiz rahat bir yaşam ortamı sunmak için buradayız. Kalorifer Böceği İlaçlama hizmetinde 7/24 sizlerleyiz.

Kalorifer böceği kan ile beslenmediği için herhangi bir şekilde insanı ısırmazlar. kalorifer böceği vücudundaki algılayıcılar ile insanın nefes alışından tutunda hareketlerine kadar her şeyi algılarlar ve bunu tehlikeli olarak görürler bu bakımdan insana pek yaklaşmazlar.Kalorifer böceği insana birçok hastalık bulaştırdığı için mutlaka bu kalorifer böceği ile mücadele edilmeli.

Kalorifer böceği ilaçlamada böceğin yoğunluğuna bağlı olarak farklı ilaçlar kullanılır. Kalorifer böceği yoğunluğu az ise jel ilaçlar kullanılır. Fakat kalorifer böceği çok yoğun ise sıvı ilaçlar kullanılarak bu haşereye kesin çözüm sunulur.

Kalorifer Böceği ilaçlamada Ekol İlaçlama uzman personeliyle 7/24 sizlere hizmete vermektedir. Tel: 0342 323 24 20

Tags

Neden Ekol?

Gaziantep İlaçlama Firması
Akademik danışmanlar desteğinde açık ve kapalı alanlarda
Sahasında uzman kişiler kontrolünde,
Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip tecrübeli ve yetişmiş elemanlarla,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü)'nün öngördügü Sağlık Bakanlığı'nın onadığı metod ve pestisidlerle,
Teknik kapasite yüksek ekipmanlarla,
Haşereleri kontrol altına alırken çevreyi de koruyan bir anlayışla hizmet sunuyoruz.