Örümcek İlaçlama

Gaziantep örümcek ilaçlama haşerelere karşı garantili ilaçlama ile ilimizde en çok aranılan firmadır. Örümcekler yırtıcı hayvanlardan olup hayvanlar aleminde eklembacaklılar olarak adlandırılmaktadır. Hemen hemen dünyanın her tarafında yaşarlar. 2007 rakamlarına göre 108 familya ve 3677 cinste toplanan 39.725 türü bilinmektedir. Örümceklerin boyları, birkaç cm’den 35 cm’ye kadar değişir. Ağızlarının önünde iki zehir çengeli (keliser) ve iki his ayağı (pedipalp) yer alır. Göğüslerinde ise, gelişmiş dört çift yürüme bacağı vardır. Uçları, tarak gibi dişli iki çengelle sonlanır. örümcek ilaçlamaÖrümcek bunların sayesinde ağ üzerinde rahatça dolaşır. Bir kısmı ileriye, geriye ve yanlara doğru yürüyebilirler. Çoğunun başında 3 veya 4 çift osel (basit) göz bulunur. Gözlerin dizilişi, sınıflandırmada önemli bir özelliktir. Yuvarlak olan karın kısmı yumuşak ve esnek olup, alt kısmında solunum delikleri, ipek bezleri, anüs ve cinsiyet organları yer alır.

Örümcekler ayrı eşeyli canlılardır. Dişileri erkeklerden daha iridir. Dişi örümcekler yumurtalarını, ağ ipiyle yaptıkları kokon adı verilen kozalara (torbalara) bırakırlar. Bir kozada bazen yüzlerce yumurta olabilir. Genellikle yazın sonlarında döllenen yumurtalar, ilkbaharda yavru verir. Yaz başlarında döllenen yumurtalardan 20-60 gün içinde yavru çıkar. Bu yüzden örümcek ilaçlama insan hayatında daha fazla önem kazanmaya başlamıştır. Örümcek ilaçlaması genellikle profesyonel ilaçlama şirketimiz ve lisanslı Gaziantep Ekol ilaçlama uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilir.

Gaziantep Örümcek İlaçlama hizmeti almak için 0342 323 24 20 ve 0532 012 67 55 iletişimi hatlarımızı kullanabilirsiniz. 

örümcek ilaçlama

Örümceklere karşı mücadelede uzman müdahalesi muhakkak gereklidir. Çünkü, görülen örümceğin zehirli olup olmadığı, yumurtlama yapıp yapmadığı ancak uzmanlar tarafından anlaşılabilmektedir. Gaziantep örümcek ilaçlama 1984 yılında kurulmuş olup yılların verdiği tecrübe ile, ayrıca yüksek donanımlı araçları ve profesyonel personeliyle Gaziantep ve ilçelerinde ilaçlama konusunda kendisini kanıtlamış bir firmadır.

Gaziantep örümcek ilaçlama servisi ev ve ofisleri örümcek zararlısından tamamen kurtarmaktadır. Örümcek ilaçlamada yöntemlerimiz şöyledir: Öncelikle esnek çalışma saatlerimiz sizlere günlük hayatınıza uygun bir seçenek tercih etmenize imkan tanımaktadır. 7 gün 24 saat hizmette olan firmamız sizlerden gelen talep üzerine sizin belirlediğiniz tarih ve saatte ilaçlama yapılacak alana tam donanımlı bir şekilde gider. Alan araştırmasından sonra ortamda görülen örümcek türü, gerek besin artıklarına gerek dışkılarına vb başka hususlara bakılarak tespit edilir. Bu tespitten sonra örümceğin yumurtlama yapıp yapmadığı araştırılır. Örümcekler kokon adı verilen yumurtalarını koydukları kozaları gizlemekte uzmandırlar. taşların altına, duvardaki herhangi bir yarığa yerleştirilebilen bu kozaları ancak uzman ekipler farkedebilir. Ekibimiz hem örümceğin türüne hem de yumurtlama yapılıp yapılmamış olamasına bakarak ilaçlama yöntemi ve ilaç çeşidi belirlenir. Sonrasında ise yapılan ilaçlama ile kesin ve hızlı çözüm elde edilmektedir. Şirketimiz yapılan ilaçlamada kesin çözüm elde edilmemesi durumunda müşteri memnuniyetine karşı hassas olması gereği gerekirse ikinci ilaçlamayı ücretsiz olarak sizlere sunmaktadır.

Bilinen örümcek türlerinin hemen hemen hepsi zehirlidir. Bilinenin aksine küçük örümcekler büyük örümceklere göre daha fazla zehirlidir. Örümcek sokmalarının bazı belirtileri vardır. Sokulan yerde kızarıklık, yanma, şişme gibi belirtileri örümcek ısırmasının belirtileri olabilir. Örümcek sokan bir kişinin göğsünde, sırtında ve omuzlarında kasılmalar, kramplar görülebilir. Özelikle çocuklarda solunum yetmezliğine sebep olarak ölümle sonuçlanabilmektedir.

Tags

Neden Ekol?

Gaziantep İlaçlama Firması
Akademik danışmanlar desteğinde açık ve kapalı alanlarda
Sahasında uzman kişiler kontrolünde,
Biyosidal ürün uygulayıcı sertifikasına sahip tecrübeli ve yetişmiş elemanlarla,
WHO (Dünya Sağlık Örgütü)'nün öngördügü Sağlık Bakanlığı'nın onadığı metod ve pestisidlerle,
Teknik kapasite yüksek ekipmanlarla,
Haşereleri kontrol altına alırken çevreyi de koruyan bir anlayışla hizmet sunuyoruz.